Informácia o projekte s názvom: "Rekonštrukcia objektu v obci Hrachovo pre rozvoj podnikania"

Rekonštrukcia objektu v obci Hrachovo pre rozvoj podnikania

Kód projektu: 309070DSG2

Prijímateľ: Obec Hrachovo

Celková výška oprávnených výdavkov: 98 507,17

Schválená výška príspevku z PRV SR 2014 - 2022: 98 507,17

Plánovaný termín realizácie projektu: marec - december 2024

Ciele projektu:

Hlavným cieľom projektu je zlepšiť a rozšíriť miestne základné služby pre obyvateľov obce Hrachovo a jej okolia vytvorením podmienok pre rozvoj podnikania.

Špecifickými cieľmi projektu sú:

• zlepšenie dostupnosti základných služieb pre obyvateľov a návštevníkov obce
  • zlepšenie podmienok pre podnikateľskú činnosť v obci
  • podpora miestneho ekonomického rozvoja obce
  • zlepšenie vzhľadu obce

Opis projektu:

Projekt je zameraný na rekonštrukciu objektu v obci Hrachovo za účelom rozvoja podnikania, a tým aj zlepšenia a rozšírenia miestnych základných služieb pre obyvateľov obce a jej okolia. Realizácia tejto investície vychádza nielen z potrieb miestnych obyvateľov, ktorí majú dopyt po nových službách, ale aj z dopytu miestnych podnikateľov po priestoroch vhodných na prevádzkovanie svojej činnosti. Obec disponuje vhodným objektom na tento účel, ktorý je v súčasnosti v nevyhovujúcom stavebno-technickom stave, ktorý je prekážkou k jeho plnohodnotnému využívaniu. Rekonštrukciou tohto objektu prispeje obec k naplneniu potrieb obyvateľov aj zadefinovaných cieľov projektu.

Tento projekt bol podporený prostredníctvom Miestnej akčnej skupiny MALOHONT:

www.malohont.sk

Operačný program: Program rozvoja vidieka SR 2014 - 2022

Opatrenie: 19. Podpora na miestny rozvoj v rámci iniciatívy LEADER

Podopatrenie: 19.2 Podpora na vykonávanie operácii v rámci stratégie miestneho rozvoja vedeného komunitou

Podopatrenie na úrovni projektu: 7.4 Podpora na investície do vytvárania, zlepšovania alebo rozširovania miestnych základných služieb pre vidiecke obyvateľstvo vrátane voľného času a kultúry a súvisiacej infraštruktúry

Kód výzvy: MAS_063/7.4/17

Európsky poľnohospodársky fond pre rozvoj vidieka: Európa investuje do vidieckych oblastí

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 >